Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Mouflon Tracks: 26 - 28.05.2023

Idea wyścigu

W ostatnich latach, dzięki dynamicznemu rozwojowi projektu „Singletrack Glacensis” powstało mnóstwo niekonwencjonalnych ścieżek, które swym charakterem wpisują się w ideę praktycznego kolarstwa górskiego. Trasy o różnym stopniu trudności łączą dukty w górach i lasach Ziemi Kłodzkiej, od Masywu Śnieżnika po Góry Sowie, a ich różnorodność sprawia, iż dostępne są niemal dla każdego pasjonata MTB. Widząc atrakcyjność i dostępność tras, a także zmieniające się oblicze i styl MTB postanowiliśmy uruchomić nową, niespotykaną w PL formułę imprezy – etapowy wyścig MTB przebiegający w ponad połowie po wyselekcjonowanych i dedykowanych „single track’ach”.

Trasy 2024

Poszczególne etapy zostały zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem atrakcyjności tras, szybkości przemieszczania się i komfortu uczestników. Impreza dostępna będzie w dwóch wariantach/dystansach, które zawodnik wybiera podczas rejestracji (sprawdź TRASY 2024)

Format wyścigu

Mouflon Tracks to etapówka dla niemal każdego pasjonata i znawcy MTB. Trzy dni wyjątkowego kolarstwa górskiego w sprawdzonej formule dwóch dystansów (Classic – ok. 45 km i Adventure – ok. 25 km) rozgrywana w ostatni weekend maja (24-26.05.2024) zapewni szereg nowych doświadczeń.
Mamy nowe pomysły i nie zawahamy się ich użyć!

Pakiet startowy

Opłata startowa zawiera serwis i obsługę, które umożliwiają klasyczny udział w imprezie. Oznakowanie, zabezpieczenie trasy, pomiar czasu czy dostęp do bufetów, a także wiele innych świadczeń gwarantujemy w standardzie. Dodatkowe elementy pakietu startowego podniosą komfort uczestnictwa i sprawią, iż każdy kolejny kilometr trasy będzie na dłużej pozostawał w pamięci. 
Partner Partner Partner Partner